ROK zaprasza do udziału w Konkursie Poezji Śpiewanej

Zapraszamy do udziału w Konkursie Poezji Śpiewanej towarzyszącemu 41. Ogólnopolskiemu Konkursowi Poetyckiemu im. Haliny Poświatowskiej.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół średnich i dorosłych:
•    do 18 lat (uczestnik małoletni),
•    od 19 lat powyżej (uczestnik pełnoletni).

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia do dnia 12 października br. na adres Regionalnego Ośrodka Kultury, ul. Ogińskiego 13 a, 42-200 Częstochowa. Kartę można przesłać pocztą tradycyjną lub na adres mailowy: muzyka@rok.czestochowa.pl.

Przesłuchania konkursowe uczestników odbędą się w dniu 20 października br. od godz. 11.00 w sali kameralnej Regionalnego Ośrodka Kultury.

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości na uroczystości wręczenia nagród, która odbędzie się 05.11.2020r. w sali kameralnej Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa na stronie > http://rok.czestochowa.pl/events.php?GroupId=1&ItemId=849